Ενημερώσεις γονέων

File:Reichsstraße 125 number.svg - Wikimedia Commons


Αναλυτικός πίνακας των ομαδικών/ατομικών τηλεδιασκέψεων των γονέων με τους διδάσκοντες στο 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου οι οποίες έλαβαν χώρα κυρίως στα απογεύματα ή στις αργίες του διδακτικού έτους 2020-21.
 
Συνολικά έγιναν 125 τηλεδιασκέψεις.

  2020

Πέμπτη 12-11-20

1) 18:00-20:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ με τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών της Α΄τάξης ολοκληρώθηκε

Παρασκευή 13-11-20

2) 18:00-20:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ με τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών της Β΄τάξης ολοκληρώθηκε

Σαββάτο 14-11-20

3) 10:00-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ με τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών της Γ΄τάξης ολοκληρώθηκε

Τετάρτη 25-11-20

4) 19:00-21:00 ΚΡΗΤΙΚΟΣ-ΚΑΡΑΓΩΓΟΥ-ΣΑΛΙΚΑ για το πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα « Νέα Ελληνικά» ολοκληρώθηκε

5) 19:00-21:00 ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ-ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΑΚΑ  για το πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα «Μαθηματικά (Άλγεβρα)» ολοκληρώθηκε

Πέμπτη 26-11-20

6) 19:00-21:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ-ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ μαζί με τους ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ για τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα του Τομέα  ολοκληρώθηκε

Παρασκευή 27-11-20

7) 19:00-21:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ-ΟΥΖΟΥΝΗ μαζί με τους ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ, ΠΡΟΝΟΙΑΣ & ΕΥΕΞΙΑΣ για τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα του Τομέα  ολοκληρώθηκε

Σαββάτο 28-11-20

8) 10:00-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ-ΖΟΠΟΓΛΟΥ-ΛΑΛΑΓΚΑ για τις διαδικασίες εισαγωγής σε ΤΕΦΑΑ, Στρατιωτικές, Αστυνομικές, Λιμενικό κλπ ολοκληρώθηκε

Δευτέρα 30-11-20

9) 19:00-21:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ-ΜΠΕΛΛΗ μαζί με τους ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ για τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα του Τομέα  ολοκληρώθηκε

Τρίτη 01-12-20

10) 19:00-21:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ-ΖΑΧΑΡΟΓΛΟΥ μαζί με τους ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ για τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα του Τομέα  ολοκληρώθηκε

Κυριακή 06-12-20

11) 18:00-20:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ για το μάθημα των Μαθηματικών ολοκληρώθηκε

Δευτέρα 07-12-20

12) 15:00-15:45 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΠΟΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ για τα διδασκόμενα από αυτόν μαθήματα ολοκληρώθηκε

13) 15:00-15:45 ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ για τα διδασκόμενα από αυτήν μαθήματα  ολοκληρώθηκε

14) 17:00-17:45 ΛΙΑΝΑ ΛΑΛΑΓΚΑ για το μάθημα της Φυσικής Αγωγής και το τμήμα στο οποίο είναι υπέθυνη (Α6) ολοκληρώθηκε

15) 18:00-18:45 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ  για τα μαθήματα που διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπέθυνη (Β-ΥΓ-3) ολοκληρώθηκε

16) ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΜΜΑΤΗ 18:00-18:45 για τα μαθήματα που διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπέθυνη (Β-ΥΓ-4) ολοκληρώθηκε

Τρίτη 08-12-20

17) 18:30-19:15 ΙΩΑΝΝΑ ΟΥΖΟΥΝΗ για τα μαθήματα που διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπέθυνη   ολοκληρώθηκε

Τετάρτη 09-12-20

18) 15:00-16:30 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΑΚΑ για το μάθημα των Μαθηματικών ολοκληρώθηκε

19) 16:00-16:45 ΜΑΙΡΗ ΤΡΥΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Γ-ΝΟΣ)  ολοκληρώθηκε

20) 17:00-17:45 ΕΛΕΝΗ ΜΗΝΔΡΟΥ  για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Γ-ΒΡΕΦ) ολοκληρώθηκε

21) 17:30-18:15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Β-ΟΙΚ1) ολοκληρώθηκε

22) 17:30-18:15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Α7) ολοκληρώθηκε

23) 18:30-19:00 αλλά και 19:00-20:00 ΜΑΡΙΑ ΣΑΛΙΚΑ για το μάθημα των Νέων Ελληνικών και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Α2) ολοκληρώθηκε

24) 18:30-19:15 ΜΑΡΙΑ ΓΟΥΣΙΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Β-ΥΓ-2) ολοκληρώθηκε

25) 18:30-19:15 ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Β-ΥΓ-1) ολοκληρώθηκε

26) 18:30-19:15 ΝΑΤΑΛΙΑ ΦΡΕΜΕΝΤΙΝΗ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Α-4) ολοκληρώθηκε

27) 19:00-20:30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ για το μάθημα των Μαθηματικών ολοκληρώθηκε

28) 19:00-20:15 ΛΙΒΙΑ ΧΛΙΝΚΟΒΑ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και τα τμήματα στα οποία είναι υπεύθυνη (Γ-ΠΤ και Γ-ΠΛ) ολοκληρώθηκε

29) 19:00-20:30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ για το μάθημα των Νέων Ελληνικών ολοκληρώθηκε

Πέμπτη 10-12-20

30) 14:00-14:45 ΑΓΑΠΗ ΖΟΠΟΓΛΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Γ-ΒΙΒΕ)  ολοκληρώθηκε

31) 16:00-17:30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΤΙΣΛΗ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει ολοκληρώθηκε

32) 16:00-17:30 ΖΩΗ ΚΑΡΑΓΩΓΟΥ για το μάθημα των Νέων Ελληνικών ολοκληρώθηκε

33) 16:00-16:45 ΕΡΑΣΜΙΑ ΖΑΧΑΡΟΓΛΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει ολοκληρώθηκε

34) 17:00-17:45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ για τα μαθήματα που αυτός διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνος (Β-ΗΛ-1)  ολοκληρώθηκε

35) 18:30-19:15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΛΑΔΑ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Α-3) ολοκληρώθηκε

36) 19:00-19:45 ΖΩΗ ΜΠΕΛΛΗ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει  ολοκληρώθηκε

37) 19:00-19:45 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει ολοκληρώθηκε

38) 19:00-19:45 ΕΦΗ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Α-1) ολοκληρώθηκε

39) 19:00-20:15 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΙΤΣΙΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Β-ΗΛ-2) ολοκληρώθηκε

40) 19:00-20:15 ΛΙΒΙΑ ΧΛΙΝΚΟΒΑ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και τα τμήματα στα οποία είναι υπεύθυνη (Γ-ΠΤ και Γ-ΠΛ) ολοκληρώθηκε

41) 19:15-20:00 ΑΝΘΗ ΧΑΤΖΗΝΩΤΑ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Β-ΟΙΚ-2) ολοκληρώθηκε

42) 19:30-20:15 ΣΟΦΙΑ ΜΙΝΤΗ για το μάθημα των Νέων Ελληνικών και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Β-ΠΛ-2) ολοκληρώθηκε

43) 21:00-21:45ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗ - ΑΓΓΛΙΚΩΝ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Β-ΠΛ-1) ολοκληρώθηκε

Παρασκευή 11-12-20

44) 19:30-20:15 ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ολοκληρώθηκε

Δευτέρα 14-12-20

45) 15:00-15:45 ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΑΛΑΒΙΝΗ  ολοκληρώθηκε

46) 19:00-19:45 ΔΩΡΑ ΔΑΓΓΑ  ολοκληρώθηκε

 Τρίτη 15-12-20

47) 15:30-17:00 ΜΟΡΦΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ολοκληρώθηκε

 Τετάρτη 16-12-20

48) 15:30-17:00 ΜΟΡΦΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ολοκληρώθηκε

49) 17:15-18:00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΑΪΑΝΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Γ-ΤΟΥΡ) ολοκληρώθηκε

50) 18:00-18:45 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑ Γ-ΟΤ  και Γ-ΟΙΚ 19:00-19:45 ολοκληρώθηκε

51) 18:30-19:15 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ  ολοκληρώθηκε

 Πέμπτη 17-12-20

52) 17:00-17:45 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ για τα μαθήματα που αυτός διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνος (Γ-ΟΔΟΝΤ) ολοκληρώθηκε

53) 17:15-18:00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΑΪΑΝΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Γ-ΤΟΥΡ) ολοκληρώθηκε

54) ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑ Β-ΟΙΚ-1 18:00-18:45 και Β-ΟΙΚ-2 19:00-19:45 για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Γ-ΟΙΚ) ολοκληρώθηκε

55) ΛΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 16:45-17:30 (Α), 17:30-18:15 (Β),18:15-19:00 (Γ) για το μάθημα της Φυσικής ολοκληρώθηκε

 Παρασκευή 18-12-20 

56) 19:00-19:45 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΩΥΣΙΔΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Γ-ΑΙΘ-2) μαζί μα τη ΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΖΗ ολοκληρώθηκε

 Τρίτη 22-12-20

57)  ΦΑΝΗ ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ, Β-ΟΙΚ-1 17:00-17:45 Β-ΟΙΚ-2 18:00-18:45, ΓΟΤ 19:00-19:45, Γ-ΟΙΚ    19:45-20:15 για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει ολοκληρώθηκαν

  2021

Κυριακή 10-01-21

58) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ για τα θέματα και την πορεία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας και των αλλαγών στην διαδικασία εισόδου στα ΑΕΙ ολοκληρώθηκε

Κυριακή 17-01-21

59) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ για τα θέματα και την πορεία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας και των αλλαγών στην διαδικασία εισόδου στα ΑΕΙ ολοκληρώθηκε

Κυριακή 24-01-21

60) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ  για τα θέματα και την πορεία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας και των αλλαγών στην διαδικασία εισόδου στα ΑΕΙ, ολοκληρώθηκε 

Κυριακή 31-01-21

61) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ για τα θέματα και την πορεία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας και της λειτουργίας του σχολείου ολοκληρώθηκε  

Κυριακή 07-02-21

62) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ για τα θέματα και την πορεία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας και της λειτουργίας του σχολείου ολοκληρώθηκε  

Κυριακή 14-02-21

63) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ για τα θέματα και την πορεία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας και της λειτουργίας του σχολείου ολοκληρώθηκε  

Κυριακή 21-02-21

64) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ για τα θέματα και την πορεία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας και της λειτουργίας του σχολείου ολοκληρώθηκε  

Δευτέρα 22-02-21

65) 14:30-15:30 ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΑΛΑΒΙΝΗ για τα θεωρητικά και εργαστηριακά μαθήματα που διδάσκει ολοκληρώθηκε

66) 18:30-19:00 ΗΛΙΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ για τα θεωρητικά και εργαστηριακά μαθήματα που διδάσκει ολοκληρώθηκε

Τρίτη 23-02-21

67) 16:00-17:30 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ για τα θεωρητικά & εργαστηριακά μαθήματα Β-ΥΓ-2, Β-ΥΓ-5 και Γ-ΒΙΒΕ που διδάσκει ολοκληρώθηκε

68) 17:30-18:30 ΙΩΑΝΝΑ ΟΥΖΟΥΝΗ για τα θεωρητικά & εργαστηριακά μαθήματα που διδάσκει στα τμήματα Β-ΥΓ-2, Β-ΥΓ-4, Β-ΥΓ-5 και Γ-ΒΙΒΕ) ολοκληρώθηκε

69) 17:30-18:30 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ για τα μαθήματα που διδάσκει στα τμήματα Α2 & Α3 ολοκληρώθηκε

70) 18:30-19:30 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ για τα μαθήματα που διδάσκει στα τμήματα Β-ΠΛ-1 & Β-ΠΛ-2 ολοκληρώθηκε

71) 19:00-20:30 ΕΦΗ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ  ολοκληρώθηκε

72) 19:30-20:30 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ για τα θεωρητικά και εργαστηριακά μαθήματα που διδάσκει ολοκληρώθηκε

Τετάρτη 24-02-21

73) 13:45-14:30 ΑΓΑΠΗ ΖΟΠΟΓΛΟΥ για τα μαθήματα που διδάσκει στα τμήματα Γ-ΒΙΒΕ, Γ-ΟΔΟΝΤ ολοκληρώθηκε

74) 14:00-15:00 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΤΖΙΒΑΝΗ για το Β-ΥΓ-3 με την κα ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΜΠΑΛΤΑ ολοκληρώθηκε

75) 14:30-15:30 ΔΩΡΑ ΔΑΓΓΑ για τα μαθήματα που διδάσκει και το τμήμα Β-ΥΓ-5 στο οποίο είναι υπεύθυνη ολοκληρώθηκε

76) 15:00-15:45 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ για το μάθημα της Φυσικής (τάξη Α) και το Α5 στο οποίο είναι υπεύθυνη ολοκληρώθηκε

77) 16:00-16:45 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ (τάξη Β) ολοκληρώθηκε

78) 17:00-17:45 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ (τάξη Γ) ολοκληρώθηκε

79) 18:00-19:00 ΕΛΕΝΗ ΜΗΝΔΡΟΥ για τα θεωρητικά και εργαστηριακά μαθήματα που διδάσκει  και το τμήμα Γ-ΒΡΕΦ στο οποίο είναι υπεύθυνη ολοκληρώθηκε

80) 18:00-19:30 ΛΙΒΙΑ ΧΛΙΝΚΟΒΑ για τα θεωρητικά και εργαστηριακά μαθήματα που διδάσκει  και τα τμήματα Γ-ΠΛ και Γ-ΠΤ στα οποία είναι υπεύθυνη ολοκληρώθηκε

81) 18:00-19:45 ΝΑΤΑΛΙΑ ΦΡΕΜΕΝΤΙΝΗ για τα μαθήματα που διδάσκει στα τμήματα της Α τάξης   ολοκληρώθηκε

82) 18:30-19:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΛΑΔΑ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Α-3) ολοκληρώθηκε

83) 19:00-20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΙΤΣΙΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη (Β-ΗΛ-2) ολοκληρώθηκε

Πέμπτη 25-02-21

84) 14:00-15:00 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΤΖΙΒΑΝΗ (για το Γ-ΚΟΜ με την κα ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΜΠΑΛΤΑ) ολοκληρώθηκε

85) 13:45-14:30 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΜΜΑΤΗ ολοκληρώθηκε

86) 15:00-16:00 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ολοκληρώθηκε

87) 17:00-17:30 ΛΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (για την Α) ολοκληρώθηκε

88) 17:30-18:00 ΛΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (για την Β) ολοκληρώθηκε

89) 18:00-18:30 ΛΙΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (για την Γ)  ολοκληρώθηκε

90) 18:15-19:00 ΝΑΤΑΛΙΑ ΦΡΕΜΕΝΤΙΝΗ (για τα τμήματα Β) ολοκληρώθηκε

91) 18:15-18:50 ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (Γ-ΟΔΟΝΤ) ολοκληρώθηκε

92) 19:00-19:45 ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (Β-ΥΓ-1, Β-ΥΓ-2) ολοκληρώθηκε

93) 18:00-18:30 ΕΡΑΣΜΙΑ ΖΑΧΑΡΟΓΛΟΥ & ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ (για το Γ-ΗΛ) ολοκληρώθηκε

94) 18:30-19:00 ΕΡΑΣΜΙΑ ΖΑΧΑΡΟΓΛΟΥ (για το Β-ΗΛ-1) ολοκληρώθηκε

95) 18:30 -19:30 ΖΩΗ ΚΑΡΑΓΩΓΟΥ ολοκληρώθηκε

96) 18:30-19:30 ΜΑΡΙΑ ΣΑΛΙΚΑ  ολοκληρώθηκε

97) 18:30-19:30 ΣΟΦΙΑ ΜΙΝΤΗ ολοκληρώθηκε

Παρασκευή 26-02-21

98) 13:45-14:45 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΑΚΑ ολοκληρώθηκε

99) 13:45-14:45 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ολοκληρώθηκε

100) 17:30-18:30 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΑΪΑΝΟΥ  ολοκληρώθηκε

101) 18:00-19:00 ΑΝΘΗ ΧΑΤΖΗΝΩΤΑ ολοκληρώθηκε

102) 18:30-19:30 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΩΥΣΙΔΟΥ ολοκληρώθηκε

103) 16:00-17:00 ΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΖΗ ολοκληρώθηκε

 Σαββάτο 27-02-21

104) 19:00-20:00 ΓΙΑΝΝΑ ΦΛΩΡΟΥ (Α1, Α6 ομάδα1 & Α7 ομάδα1 για το μάθημα της Πληροφορικής και ΓΠΛ & ΓΠΤ για το μάθημα Πληροφοριακά Συστήματα) ολοκληρώθηκε

Κυριακή 28-02-21

105) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ για τα θέματα και την πορεία της εξ αποστάσεως διδασκαλίας και της λειτουργίας του σχολείου ολοκληρώθηκε  

 Δευτέρα 01-03-21

106) 16:30-17:30 ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ (Β-ΥΓ-1, Β-ΥΓ-2, Β-ΥΓ-3) ολοκληρώθηκε

107) 17:30-18:30 ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ (Γ-ΝΟΣ, Γ-ΚΟΜ, Γ-ΑΙΣΘ-2) ολοκληρώθηκε

108) 18:30-19:30 ΜΑΙΡΗ ΤΡΥΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ για το πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα "Ανατομία" στα τμήματα Γ-ΝΟΣ και Γ-ΟΔΟΝΤ ολοκληρώθηκε

 Τρίτη 02-03-21

109) 14:00-14:45 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΤΙΣΛΗ για το πανελλαδικώς εξεταζόμενο μάθημα "Ανατομία" ολοκληρώθηκε

110) 17:30-18:15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει (Α-5, Α-6 & Α-7) και το τμήμα στο οποίο είναι υπεύθυνη  (Α7) ολοκληρώθηκε  ολοκληρώθηκε

111) 18:15-19:15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει (Β-ΟΙΚ-1, Β-ΟΙΚ-2, Γ-ΟΔ & Γ-ΟΤ) ολοκληρώθηκε

112) 18:00-19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει (Α4, Α5 & Α6) ολοκληρώθηκε

113) 19:00-20:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει (Β-ΥΓ-1, Β-ΥΓ-2, Γ-ΟΔΟΝΤ) και το Γ-ΟΔΟΝΤ στο οποίο είναι υπεύθυνος ολοκληρώθηκε

Τετάρτη 03-03-21

114) 18:15-19:00 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑ (Γ-ΟΤ & Γ-ΟΔ) ολοκληρώθηκε

115) 18:00-19:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ για τα τμήματα Β-ΟΙΚ-1 & Β-ΟΙΚ-2 μαζί με την ΕΙΡΗΝΗ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ολοκληρώθηκε

116) 19:00-20:00 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑ για τα μαθήματα που αυτή διδάσκει (Β-ΟΙΚ-1 & Β-ΟΙΚ-2) ολοκληρώθηκε 

 Κυριακή 07-03-21

117) 10:30 -12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ με τον ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΤΣΙΚΑΛΑ Δ/ντη του ΙΕΚ ΕΥΟΣΜΟΥ για θέματα εγγραφών και δυνατοτήτων που προσφέρουν τα Δημόσια ΙΕΚ ολοκληρώθηκε

Κυριακή 14-03-21

118) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ με τον ΜΑΡΚΟ ΚΑΠΟΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗ Υπεύθυνο Μαθητείας του 2ου ΕΠΑΛ Ευόσμου ολοκληρώθηκε

Κυριακή 21-03-21

119) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ με ΥΠΕΘΥΝΟΥΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ για ενημέρωση σχετικά με τους μαθητές που αντιμετωπίζουν θέματα φοίτησης ολοκληρώθηκε 

Κυριακή 28-03-21

120) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ με ΥΠΕΘΥΝΟΥΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ για ενημέρωση σχετικά με τους μαθητές που αντιμετωπίζουν θέματα φοίτησης ολοκληρώθηκε  

Κυριακή 04-04-21

121) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ με ΥΠΕΘΥΝΟΥΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ για ενημέρωση σχετικά με τους μαθητές που αντιμετωπίζουν θέματα φοίτησης (πολλές απουσίες) ολοκληρώθηκε

Παρασκευή  09-04-21

122) 10:30-12:00 Δ/ΝΤΗΣ & ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ  για ενημέρωση σχετικά την επίδοση των μαθητών των τμημάτων Β-ΗΛ-1 και Β-ΗΛ-2 ολοκληρώθηκε  

Κυριακή 11-04-21

123) 10:30-12:00 ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΕΡΣΙΝΗ για ενημέρωση σχετικά με τις Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού (ΑΕΝ) με τον Δ/ντη της ΑΕΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ κ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ ΥΑΚΙΝΘΟ ολοκληρώθηκε  

 Παρασκευή 04-06-21 

124) 08:30-09:30 ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΡΣΙΝΗ για όποια απορία ή ερώτηση των υποψηφίων στις Πανελλαδικές 2021 ολοκληρώθηκε  

Δευτέρα 07-06-21

125) 08:30-09:30 ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ για τις Πανελλαδικές 2021 και ειδικότερα για το μάθημα των Μαθηματικών ολοκληρώθηκε  

οδηγίες

  • Η κάμερα και το μικρόφωνο είναι κλειστά διότι συνήθως υπάρχουν προβλήματα με τη σύνδεση. Στην συνέχεια, οι τοποθετήσεις με ανοικτό το μικρόφωνο και με τη σειρά 
  • Στις ομαδικές ενημερώσεις εκτός από τον κ.Ι.Βιόπουλο και τους Υπδντες κο Ελ.Ναθαναηλίδη και κα Ι.Μερσίνη μπορεί να συμμετέχουν για ειδικά θέματα και κάποιοι καθηγητές του 2ου ΕΠΑΛ Ευόσμου.
  • Όταν οι ενημερώσεις είναι ατομικές, δηλαδή οι γονείς γίνονται αποδεκτοί ένας-ένας στις ηλεκτρονικές τάξεις (webex) των καθηγητών σε συγκεκριμένες ώρες/μέρες και αποκλειστικά για το τμήμα στο οποίο φοιτά ο μαθητής, η διάρκεια της τηλεδιάσκεψη ανά γονέα θα διαρκεί 3 λεπτά